Metaverse Arsa Almak Ekşi

By adminmeta

Published on:

Metaverse Arsa Almak Ekşi. Metaverse nedir, metaverse arsa nasıl alınır metaverse sanal evren anlamına gelmektedir. Metaverse arsa satın alma konusu yatırımcıların merak edip araştırdığı konuların başında gelmektedir.

Türkiye'de bir ilk Metaverse evreninde finans merkezi kuruluyor
Türkiye'de bir ilk Metaverse evreninde finans merkezi kuruluyor from www.haber365.com.tr

Metaverse arsa almak ünlülerin desteğiyle de cazip bir yatırım olmaktadır. Metaverse’de bir şey satanlar %99 dolandırıcıdır. Ada ve parsel tercih edilebilir.

Platformların Belirlediği Bu Coinler Ile Metaverse Arsa Satın Alınabilir.

Mana, cryptovoxels, dvision network , sand ve axie infinity şu an için sanal arsa satışı yapabilen metaverse projeleri arasında yer almaktadır. Nft arazisi, satın alıp satabileceğiniz ve bir meta evrende yer alan sanal arazi anlamına gelmektedir. Metaverse arsa nasıl satın alınır?

Günümüzde Büyük Bir Popülarite Yakalayan Kripto Para Ve Metaverse Evreni, Teknoloji Tarihini Büyük Bir Sanal Gerçeklik Çağına Sürüklüyor.

Platformlara sanal bir cüzdan da bağlanabilir. Aynı zamanda metaverse arsa almak isteyen kişiler iyi bir araştırma da yapmasında fayda vardır. Bir dünya düşünün gerçek değil ama içinden arsa satın alınan kendi para birimi olan içinde konserlerin olduğu gelecekte ise sanal evrende ki avatarlarınızın algıladıgı her şeyi vucudunuzda hissedebildiğiniz.

4) Daha Sonra Paranızın Yettiği Arsayı Alın.

Metaverse üzerinden arsa/arazi satın almalar, metaverse coin'leri vs. En azından 1×1 sahibi bir araziye sahip olunmalı. Metaverse’de arsa satın almak için şu adımları uygulayın:

2021 Ekim Ayı Itibarıyla Bunların En Değerlisi Axie Infinity (Axs)’Dir.

Örneğin snoop dogg “snoopverse” projesini the sandbox‘ta hayata geçirmiştir. Alışveriş yapmak konser bileti almak ve en önemlisi sanal arsa satın almak gibi faaliyetleri seçebilirsiniz. Hepsi farklı farklı olsa da aynı çatı altında ilerleyecekler.

Aslında Göründüğü Üzere Meteverseden Arsa Satın Alıp Belirli Bir Yatırım Yapmak Bu Kadar Kolay.

Dünyada çok büyük değişimler gerçekleşiyor insanlar gerçekte var olmayan sanal bir arsa almak için milyonlarca dolar para ödüyorlar sadece arsa bile değil. Bazıları ise sadece spekülasyon aracı olarak kullanmaktadır. Metaverse arsa nasıl alınır öğrenmek için doğru yerdesiniz.

loading...

Tinggalkan komentar