Metaverse Arsa Alma Istanbul

By adminmeta

Published on:

Metaverse Arsa Alma Istanbul. İstanbul arsa fiyatları metaverse'de 200 liradan 20 bin liraya kadar çıkıyor. Parseller küçük olduğu için 50 parselli geniş bir arazinin bedeli 20 bin liraları buluyor.

Haftanın son işlem gününde 3 hisse ve 16 yatırımcıya tedbir kararı foto
Haftanın son işlem gününde 3 hisse ve 16 yatırımcıya tedbir kararı foto from www.borsagundem.com

Belirtmiş olduğumuz sandbox, decentraland, ovr, mana, nextearth ve bloktopia metaverse arsa alma siteleri arasında ön plana çıkmaktadır. İstanbul boğazı'nın çevresi ve i̇stiklal caddesi'ndeki arsalar adeta kapış kapış satıldı. Metaverse‘te arsa satışı yapan en popüler platformlardan biri olan ovr, şu ana kadar ne kadar arsa sattığını açıkladı.

Ayrıca Axie Infinity Ve Next Earth Üzerinden De.

Metaverse'de yer alan i̇stanbul’daki arsa fiyatları 200 liradan 20 bin liraya kadar yükselmektedir. Metaverse videolarım çok ilgi gördü ve çok sayıda soru aldım. Gerçek dünyanın hemen hemen tamamının yer aldığı metaverse'te i̇stanbul'un birçok yeri de satıldı.

İnternet Çağının Yeni Çılgınlığı Metaverse.

Geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan metaverse'te sanal arsa satışları son sürat devam ediyor. Metaverse arsa fiyatları i̇stanbul hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Özellikle de i̇stanbul, türkiye'de satılan tüm sanal.

Çırağan Caddesi Üzerinde Parsel Bulmak Imkânsız.

İstanbul, metaverse arsa satışlarında bir numara. İstanbul sanal arsa alma konusunda genellikle sandbox, decentraland ve ovr platformlarının tercih edildiğini görmekteyiz. Parseller küçük olduğu için 50 parselli geniş bir arazinin bedeli 20 bin liraları buluyor.

Metaverse'te Arsa Satın Almak Için 5 Platform Bulunuyor:

Artık yatırım amaçlı arsa almayı metaverse üzerinden gerçekleştiren insanlar,. İstanbul arsa fiyatları ise metaverse’de 200 liradan 20 bin. Şu anda i̇stanbul’un bağcılar ilçesinde bir metaverse parseli 135 lira iken, ortaköy sahilinde bu rakam 500 liraya kadar çıkıyor.

İşte İstanbul’un Yoğun Ilgi Gören Bölgeleri.

Türkiye metaverse arsa kavramına yeni yeni alışırken çeşitli platformlar aracılığı ile ülkemizde 30 binden fazla parselin satıldığını görmekteyiz.özellikle i̇stanbul, i̇zmir, ankara, antalya ve bursa illerine metaverse arsalara ilişkin olarak yoğun bir talep olduğunu görmekteyiz. İşte, metaverse i̇stanbul'da satılan arsalar. Metaverse’te arsa alınırsa neye göre değerlenir?

loading...

Tinggalkan komentar